28 yıllık deneyimli ustalarımızla mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ; kaliteli ürünleri, modern mobilya tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır.
Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan RosaDivano Mobilya, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle Akdeniz Bölgesin’deki mobilya sektörüne yön vermektedir.
RosaDivano Mobilya ürün gamında; modern tarzda yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, baza, yatak, ev aksesuarları ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır. 
RosaDivano mobilya kullanıcılarına sunulan zengin renk ve kumaş seçeneklerine sahip mobilyalarıyla, farklı ürünleri birbiriyle kombin yapmak çok kolay…
Konforlu ve zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan RosaDivano Mobilya, hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlamaktadır. 
Seri panel mobilya ve oturma grubu üretimini kendi fabrikalarında yapmakta olup, mobilya sanayisinin fabrikasyon ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır.
Uygun ödeme koşullarıyla Türk halkının satın alma alışkanlıklarını değiştiren RosaDivano Mobilya, evlenecek çiftlerin, evini yenileyeceklerin ve tüm mobilya severlerin ilk tercihi olmaktadır. 
Fabrika satış mağazası konseptini tam anlamıyla uygulayan RosaDivano Mobilya, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir.